Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
4.4

Contabila

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
1

Ne marim echipa din departamentul contabilitate si cautam o colega cu experienta in contabilitatea stocurilor.

Responsabilitati :

* Inregistreaza zilnic in programul de contabilitate facturile de achizitii interne si externe de materii prime, materiale si marfuri;

* Inregistreaza zilnic produsele finite in gestiune si contabilitate la cost standard;

* Inregistreaza zilnic documentele cu privire la consumurile de materii prime si materiale folosite in procesul de fabricatie;

* Efectueaza descarcarile de gestiune pe toate categoriile de stocuri (materii prime, materiale, produse finite, productie neterminata);

* Participa la inventarierea stocurilor si valorifica in gestiune si contabilitate diferentele de inventar;

Cerinte :

    • Studii medii economice, studii superioare economice constituie un avantaj;
    • Experienta minim 1 an pe un post similar;
    • Operare MS Excel; cunoasterea programului contabil Wizcount constituie un avantaj,
    • Abilitati de comunicare, relationare, calm, tact, diplomatie, planificare, organizare.

Beneficii:

Va oferim un loc de munca atractiv si dinamic intr-o companie cu o traditie de peste 100 ani, lider pe piata bauturilor alcoolice.

Salariu motivant, tichete de masa, tichete cadou, pachete cu produse ale companiei, decontarea transportului.

Stabilitate profesionala, mediu de lucru profesionist,  oportunitati de dezvoltare a carierei.

Locul de munca se afla la 250 de metri de o statie de metrou.

Daca sunteti interesat(a) sa ne fiti coleg(a) va invitam sa aplicati prin intermediul acestui portal de joburi.

Multumim pentru interesul dvs.!

Stimate candidat,

Prin faptul ca ne trimiteti CV-ul dvs. ne confirmati faptul ca sunteti de acord ca datele incluse in acest document, sa fie prelucrate de departamentul de Resurse Umane al companiei ZAREA SA in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.
ZAREA SA isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.

  • Online interjú
  • In cate zile sunteti disponibila?
  • Care este salariul minim net pe care il solicitati pentru acest job?
  • In ce sector/zona locuiti?