Állás részletei

Confidential

Contabil Senior

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Részmunkaidő
Részleges távmunka (a munkaidő feloszlik a távmunka és a vállalat központjában tett látogatások között)
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
500 - 550 €
Helyek száma
2

Cerintele pentru postul de Contabil Senior sunt:

Intocmirea evidentei contabile complete pentru mai multe societati;
Intocmirea si verificarea balantei contabile, a declaratiilor lunare si a bilantului contabil;
Experienta in Saga,
Studii superioare cu specializare in domeniul financiar-contabil, experinta de minimum 7 ani in domeniu;
Experienta intr-o firma de contabilitate constituie un avantaj;
Cunostinte de legislatie contabila si fiscala, nu este necesara calitatea de expert contabil;
Persoana atenta la detalii cu abilitati bune de organizare si planificare.

Descrierea jobului

-intocmeste rapoarte, emite facturi, avize in baza comenzilor,chitante

-contabilizare documenete financiar contabile primare,registru casa/banca, etc

- identificarea si solutionarea problemelor aparute

-mentinerea relatiilor cu clientii/furnizorii documentarea cu privire la reglementarile in domeniul specific de activitate
-redacteaza proiectii financiare (cash-flow, CPP, bilant previzionat etc) pentru proiectele clientilor

-participa la initierea si intocmirea de noi proiecte in cadrul firmei

-mediu de munca placut, echipa tanara si motivata , pachet salarial atractiv

- Verifica valabilitatea actelor prezentate de angajati in vederea inscrierii lor in Registrul de Evidenta a Ssalariatilor (REVISAL).
- Asigura intocmirea contractelor individuale de munca, precum si arhivarea Gestioneaza documentele de evidenta a contractelor de munca.
- Asigurarea unei bune evidente a contractelor individuale de munca.
- Gestionarea dosarelor personale ale angajatilor.
- Organizarea si derularea operatiunilor de evidenta a personalului si de salarizare in cadrul firmei.
-alte sarcini administrative, in functie de nevoile firmei.

-se ofera pachet salarial atractiv cu posibilitatea cresterii acestuia in functie de performante

- program de munca de 4 ore/ zi de luni pana vineri,

Cine suntem noi?

Companie specializata in accesarea fondurilor europene. Activitatea se va desfasura in zona centrala a Bucurestiului.

  • Online interjú
  • Ce experienta in domeniu aveti?
  • Ce asteptari salariale aveti? (obligatoriu, sa stim daca va incadrati in bugetul nostru)