Állás részletei

Contabil

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Ai experienta si cunostinte solide de contabilitate si legislatie fiscala?

Te asteptam sa aplici pentru un post in echipa noastra.

Responsabilitati:

- preia, verifica si prelucreaza documentele primare ( facturi furnizori, chitante, extrase de cont, registru de casa, facturi clienti, ordine de plata, etc);

- verifica legalitatea si corectitudinea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza;

- verifica lunar inregistrarile contabile, asigurandu-se de componenta corecta a soldurilor din balanta;

- sesizeaza si corecteaza erorile constatate;

- elaboreaza rapoarte interne catre persoanele relevante (ex.: management);

Cerinte:

- studii medii sau superioare in economie, contabilitate/financiar;

- experienta de minim 2 ani in domeniu;

- spirit de echipa, bune abilitati de comunicare;

- cunostinte solide in domeniul financiar-contabil, precum si despre legislatia in vigoare;

- operare software de contabilitate, avantaj program Softeh;

Salariu si beneficii

- salariu - se negociaza in urma interviului

- bonuri de masa

- telefon de serviciu

- mediu de lucru placut