Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
4.2

Consultant Vanzari

Premium Talentet keres
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Candidatul ideal

Ne place să ne petrecem ziua printre oameni frumoși, înconjurați de cărți, pixuri colorate și board games. Dacă îți place să aduci bucurie în jurul tău și ești plin de energie înseamnă că vom face echipă bună și noi vrem să te cunoaștem 😊

Căutăm CONSULTANTI VANZARI pentru magazinele noastre.

#plinideviata

Ce ne dorim?
- Să ai o atitudine pozitivă și să fii mereu cu zâmbetul pe buze;
- Să fii o persoană curioasă, deschisă în interacțiunea cu oamenii;
- Să fii organizat/ă, responsabil/ă și proactiv/ă;
- Să îți dorești să te dezvolți cu fiecare ocazie;
- Să oferi suport atât colegilor cât și persoanelor cu care interacționezi 😊.

“Fericirea este o atitudine. Ori ne simțim nefericiți, ori fericiți și puternici. Calitatea de muncă este aceeași.”- Francesca Reigler

Descrierea jobului

Ce vom face împreună?
- Primul lucru: vom zâmbi și ne vom întâmpină clienții călduros;
- Vom oferi suportul clienților, în funcție de nevoile, pasiunile și interesele lor;
- Vom înțelege împreună principii de visual merchandising și vom expune cât mai bine produsele;
- Vom învața împreună tipologiile clienților și produsele recomandate pentru fiecare categorie;
- Ne vom dezvolta împreuna skilluri de comunicare, interacțiunea cu clienții și vom stabili mai ușor relații cu cei din jur.

Ce iti oferim?
- Posibilitatea de a te dezvolta (sesiuni de training-uri interne/externe);
- Parcurs de carieră (vrem să creștem împreună);
- Beneficii: tichete de masă; bonusuri lunare în funcție de target și participarea la diverse concursuri interne;
- Posibilitatea de a lucra full-time/part-time;
- Programul de lucru va fi flexibil (ne adaptăm cât putem programului tău, dar și programului mall-urilor)