Állás részletei

Consultant Credit

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül
Foglalkoztatási típus
Részmunkaidő
Távmunka (otthonról végezhető tevékenység)
Nettó havi bér
700 - 800 €
Helyek száma
4

Hai in echipa mea!

iCredit,angajeaza consultanti de credit atat full time cat si part time!

Ce vrem de la tine?

- studii liceale finalizate,

- permis de conducere cat B,

- bune abilitati de comunicare,

- abilitati de convingere,

- orientare catre client,

Ce oferim?

-training gratuit,

- un portofoliu de clienti deja existent,

-suport pentru dezvoltarea portofoliului existent,

-bonusuri si alte cadouri in functie de performanta,

Responsabilitati :

-mentine relatia intre clienti si companie,

- oferă consultanță clienților în alegerea celui mai potrivit tip de credit,

-colecteaza ratele la creditele acordate;

- Informează permanent clienții cu privire la noile oferte de creditare.

Detalii in privat sau la nr de telefon:

sau puteti lasa un cv la adresa de mail