Állás részletei

Consilier vanzari credite

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Nettó havi bér
480 - 600 €
Helyek száma
6

Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani in vanzari credite ;

• Permis conducere categ B;
• Studii superioare;
• Abilitati de operare PC;
• Abilitati excelente de comunicare si negociere;
• Orientare catre atingerea obiectivelor si dezvoltarea afacerilor.

Responsabilitati :
• Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei (vanzari credite);
• Gestionarea eficienta a bugetelor, portofoliilor;
• Organizarea si controlul activitatilor din zona alocata;
• Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu;
• Mentinerea relatiei cu dealerii auto/ brokerii;
• Activitati administrative

Oferta :
• Mediu de lucru dinamic;
• Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
• Posibilitati de dezvoltare intern si international;
• Salariu fix plus bonusuri lunare de performanta