Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

400 - 800 €

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Ne dorim in echipa noastra o persoana prietenoasa, cu energie pozitiva pentru pozitia de Asistent Manager.

Candidatul ideal

  • Experienta de minim 1 an intr-un post similar- constituie avantaj
  •  Cunoasterea limbii engleze – scris si vorbit
  • Excelenta capacitate de organizare si comunicare
  • Persoana atenta la detalii, multi-tasking, capabila sa respecte termene limita si care da dovada de respect fata de informatiile cu caracter confidential;
  • Bune cunostinte de utilizare a calculatorului - Microsoft Office (Excel, Word, Power Point);
  • Studii superioare finalizate – constituie avantaj.

Descrierea jobului

  1. Organizeaza intalnirile interne si externe;
  2. Efectueaza programarea intalnirilor, conform solicitarilor primite;
  3. Mentine o relatie de cooperare cu toti colegii din celelalte departamente, transmite si urmareste finalizarea prioritatilor fixate de manager in cadrul companiei;
  4.  Da dovada de discretie si loialitate
  5. Elaboreaza si redacteaza e-mail-uri, documente, rapoarte, in limba romana si engleza;
  6. Realizeaza primirea, sortarea si distribuirea corespondentei
  7. Organizeaza si indosariaza documente
  8. Realizeaza preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
  9. Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei;
  10. Gestioneaza rezervarile de calatorie ale managementului si ale partenerilor externi, daca si cand este cazul (hotel, transport, etc.);
  11. Gestioneaza si urmareste comenzile partenerilor interi si externi
  12. Transmite documente prin posta, fax, corespondenta electronica, etc., precum si alte atributii specifice postului.