Állás részletei

Consilier Juridic

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Haladó
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Cautam un Consilier Juridic dedicat si profesionist, care sa se alature echipei noastre.

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul juridic;
  • Experienta pe un post similar – minimum 3 ani;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara;
  • Competente de comunicare interpersonala eficienta;
  • Capacitate de intelegere, prelucrare, sintetizare si analiza a informatiilor.

Responsabilitati:

  • Acorda asistenta, consultanta si reprezentare juridica companiei;
  • Rezolva cereri cu caracter juridic in toate domeniile dreptului;
  • Redacteaza proiecte de contracte si negociaza clauzele legale contractuale;
  • Redacteaza, avizeaza acte juridice, verifica identitatea partilor, consimtamantul, continutul si data actelor incheiate ce privesc compania;
  • Verifica legalitatea actelor cu caracter juridic si administrativ primite spre avizare;
  • Arhiveaza si tine evidenta documentelor specifice activitatii juridice, a contractelor si deciziilor emise de conducerea societatii.

Beneficii:

  • 21 zile de concediu;
  • Bonus in functie de vechimea in companie;
  • Bonus pentru recomandare angajare.