Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Consilier Juridic

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
700 - 900 €
Helyek száma
1

Human Path Advisors recruteaza pentru clientul sau, dezvoltator imobiliar, consilier juridic in Timisoara.

Candidatul ideal:

  • Studii universitare juridice;
  • Cunoasterea avansata a legislatiei comerciale si a Codului Civil;
  • Cunostinte solide de operare calculator - MS Office, Internet;
  • Bune capacitati de comunicare;

Responsabilitati:

  • Gestioneaza activitatea juridica din cadrul companiei, asigurand cu prioritate experienta in analiza si incheierea contractelor;
  • Intocmeste/ analizeaza/ face propuneri pentru diferite tipuri de contracte, gestioneaza aprobarea, semnarea si inregistrarea lor;
  • Participa la negocieri si recomanda solutiile juridice necesare;Asigura solutii de gestionare a riscurilor contractuale pentru fiecare proiect;
  • Colaboreaza cu notari si banci.