Állás részletei

Consilier juridic

Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Biroul Individual Notarial “Authentica Legis”, cu sediul in Mun. Bucuresti, Sector, isi mareste echipa!

Daca vrei sa ni te alaturi si indeplinesti conditiile de mai jos, te asteptam la sediul biroului nostru, sa ne cunoastem.

Ce solicitam:

  • Studii superioare juridice;
  • Experienta in domeniu de cel putin 3 ani;
  • Capacitate de concentrare si atentie sporita la detalii;
  • Persoana dinamica, rezistenta la stres si serioasa;
  • Capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient;
  • Capacitatea de a respecta termene limita;
  • Spirit de echipa, devotament si loialitate;
  • Viteză şi acurateţe în tehnoredactare;
  • Abilităţi de comunicare cu publicul.

Responsabilitati:

  • Conceperea,  tehnoredactarea actelor cu caracter juridic, specifice activitatii notariale;
  • Realizarea documentatiilor necesare intocmirii acestor acte;
  • Pastrarea unei bune relatii cu clientii biroului notarial.

Ce oferim:

Un mediu de lucru tanar si profesionist, cu experientă în activitatea notariala, pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare profesionala.