Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Távmunkára hajlandó jelölteket toborzok

Igen

Havi bruttó fizetés

1800 - 2200 €

Belvárosi étterembe, amely catering szolgáltatással is foglalkozik chéf munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel!

Téged keresünk…

.. ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapatban tagja lenni.

.. ha fontos számodra a stabilitás és a korrekt feltételek.

.. ha egy jól felszerelt konyhában szeretnél dolgozni.

.. ha szereted a kihívásokat.

Te vagy az ideális jelölt, ha..

.. a fenti kérdésre a válaszod 4 igen.

.. van 4 év tapasztalatod.

.. igényes vagy a munkádra.

.. jó a szervezőkészséged.

Feladataid..

.. a konyha teljes körű irányítása, felügyelete.

.. étlap tervezés, menü ajánlatok összeállítása.

.. áru rendelése, átvétele, készletgazdálkodás.

.. kiváló minőségű ételek biztosítása a vendégek számára.

Amit mi kínálunk..

                .. versenyképes jövedelem (nettó 400 000 Ft/hó).

                .. hosszú távú munkalehetőség.

                .. jó munkahelyi légkör.