Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

német

Ausztriai /Wiener Neudorf/ székhelyü cégünk keres Székesfehérváron  újonnan nyíló irodánkba

CAD szerkesztő-rajzolót

építőmérnöki területre

rész- / teljesmunkaidős foglalkoztatás

KÖVETELMÉNYEK:

- alapos szakmai ismeretek építőmérnöki területen

- befejezett tanulmányok "műszaki rajzoló-technikus" vagy

  mérnöki végzettség (Főiskola , egyetem magas- és mélyépítő szakon)

- önálló munkavégzés és projektfeldolgozás

- ápolt, magabiztos fellépés és prezentációs képesség

- megbízhatóság, pontosság

- készenlét a szakmai és személyi továbbképzésre

- Nemetschek - ALLPLAN tervezőprogram felhasználói ismerete

- megfelelő Windows / Office ismeretek

- szakmai tapasztalat nem feltétlenül szükséges

- jelentkezés kizárólag német nyelvű önéletrajzzal lehetséges

- nyelvtudás: német alapfok

FELADATOK:

- zsaluzási- és vasalási tervek készítése Nemetschek - ALLPLAN programmal

- építési helyszíni ellenőrzés

AMIT KINÁLUNK:

- rugalmas munkaidő az Ön lehetőségeinek függvényében

- szakmai és személyi továbbképzés lehetősége irodánk keretében

- magas szintű munkahelyi környezet

- fejlesztés az önálló szerkesztő, projektvezető munkakör végzéséhez

- fizetés megegyezés alapján.