Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Esztergom, Székesfehérvár, Debrecen, Miskolc, Zalaegerszeg, Békéscsaba, Budaörs, Győr, Szolnok, Dunaújváros, Tatabánya

tesklogo-3d

Megbízónk a nemzetközi elismerést pár év leforgása alatt vívta ki magának.

Nem csak hagyományos GPS készülékekre, de okostelefonokra és játékkonzolokra is kínálnak navigációs megoldásokat, termékeik megjelennek mindenki mindennapjaiban.

Olyan cégnél képzeled el jövődet ahol igazi karriert építhetsz és még támogatnak is benne?

Ne habozz jelentkezni, ha C++ fejlesztő vagy!

Feladatok:

  • Szoftver és applikációk fejlesztése
  • Szoftverfunkciókkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban
  • Funkciók implementálása és dokumentálása
  • Szoftverkarbantartás
  • Pro-aktív kommunikáció a vállalaton belüli csapatokkal

Elvárások:

  • C++ fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat.
  • Linux ismeretek

Előny:

  • Linux vagy QNX platformon szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Hobbi vagy professzionális játékfejlesztési tapasztalat
  • Csapat /projektvezetési tapasztalat
  • Linux/iOS/Android programozási ismeretek
  • Középfokú Angol nyelvismeret

Amit a cég kínál:

  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, meglévő projektek
  • önálló törekvéseidet megvalósíthatod,
  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Karrier út

A munkavégzés helye: Budapest