Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Haulier Acquisition Specialist

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
* minden nyelv kötelező
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Candidatul ideal:

Minim 1 an experienta in domeniul transportului international de marfuri

Bune abilitati de negociere, usurinta in comunicare si atentie distributiva

Cunostinte medii sau avansate de limba Engleza + o alta limba straina

Persoana organizata, cu o buna capacitate de coordonare si planificare, orientare catre rezultat

Descrierea jobului:

Identifica și contacteaza companiile cu cel mai bun potențial pentru a deveni colaboratorii nostrii in  vederea subcontractarii de camioane pe anumite circuite gestionate de catre Ventotrans in spatiul comunitar.

Identifica factorii de decizie din cadrul companiilor targetate pentru a incepe procesul de negociere.

Gestioneaza baza de date cu potentialii colaboratori

Contribuie activ la dezvoltarea portofoliului de subcontractori

Planifica si organizeaza activitatea zilnica in vedera semnarii contractelor

Mentine legatura cu prospectii  contactati si se asigura ca acestia au primit mereu toate informatiile necesare

Intocmeste rapoarte prin colectarea, analizarea si sumarizarea informatiilor

Ce oferim noi:

Un mediu de lucru atractiv si prietenos, intr-o echipa tanara si proactiva.

Posibilitate de crestere si dezvoltare profesionala,

Contract de munca pe o perioada nedeterminata,

Pachet salarial motivant

Asteptam CV-ul Dumneavoastra in Limba Engleza!