Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest; Budapesta

Havi bruttó fizetés euróban

1000 €

Jó kommunikációs készséggel rendelkező ambiciózus bolti eladó munkatársat keresünk, szexshop üzletünkbe, rugalmas munkaidő beosztással.

Fizetés: nettó 1100Ft/óra. Változatos érdekes feladatkör, Budapesten, a XI. kerületben.

Előnyt jelent:  Kereskedelmi, pénzkezelési gyakorlat, angolnyelv alapszintű ismerete, nyitottság és érdeklődés, a termékek és az üzletkör iránt. Számítógép kezelés alapszintű ismerete. Web áruházak működésének ismerete.

Feladatok: Az üzlet és az árukészlet rendben tartása takarítása. Vásárlók kulturált, szakszerű kiszolgálása, áruk megismertetése, ajánlása, vevők tájékoztatása. Web-áruházas rendelések becsomagolása, feladása.

Lehetőség van további, plusz pénzért a termékek kiszállításában is részt venni, ekkor a saját gépkocsi és jogosítvány további előnyöket jelent. A web áruház forgalmának növelése után további jutalék jár! (ha értesz a SEO, Adwods, Közösségi média marketinghez)

Jelentkezz bátran, minden megoldás érdekelhet, még a másodállásos bedolgozás is. Így, nem kell otthagynod a jelenlegi munkahelyedet sem.

Fényképes részletes önéletrajz szükséges.