Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
4.2

Biolog / Biochimist laborator

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Descrierea companiei:

Cu peste 20 de ani de experienţă în domeniu, Medcenter este unul dintre cei mai importanţi furnizori de servicii medicale clinice şi de laborator din România.

Medcenter deține unul dintre cele mai mari laboratoare din sud-estul Europei: mai mult de 6000 mp destinați medicinei de laborator și patologiei. Dotarea cu aparatură medicală de ultimă generație face din Laboratoarele Medcenter un nume de referință pe piața medicală românească.

Medcenter oferă o gamă largă de analize medicale in cadrul departamentelor de: hematologie, coagulare, biochimie, imunologie, serologie, microbiologie și anatomie patologică la cele mai înalte standarde.

Poziția în organigramă este de Biolog/ Biochimist.

CERINȚE:

    • Persoană organizată, responsabilă și atentă la detalii;
    • Diplomă de studii care atestă specialitatea de biolog/biochimist/chimist;
    • Autorizație de liberă practică, vizată pe anul în curs;
    • Certificat de membru vizat OBBCSSR;
    • Disponibilitate de a lucra in ture;
    • Experiență de cel puțin un an în cadrul unui laborator de analize, constituie un avantaj;
    • Cunoștințe de operare PC.

    RESPONSABILITĂȚI:

    • Lucrează pe analizoarele specifice departamentelor laboratorului de analize medicale ;
    • Validează investigațiile de laborator .

    BENEFICII:

    • Programe de formare continuă (corespunzătoare poziției în cadrul companiei);
    • Pachet salarial motivant (se va discuta în cadrul interviului);
    • Mediu de lucru profesionist;
    • Echipă tânără și dinamică;
    • Oportunități de dezvoltare profesională;
    • Masă de prânz asigurată;
    • Acces gratuit la sala de fitness.