A Hazaipálinka Kft keres munkatársakat fóti telephelyére
szerelési, csomagolási és forrasztási feladatokra,

Forrasztási technikus munkakörbe.

Feladatok:

  • forrasztás, ponthegesztés,
  • pálinkafőző készülékek alkatrész gyártása,
  • szerelési munkák (csővágás, spirál tekerés, lyukasztás, ragasztás, csőhajlítás).
  • készáruk csomagolása,
  • beérkező alapanyagok tételes átvétele,
  • csomagküldésben a nagyméretű csomagok előkészítése, becsomagolása,

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • szervezési készség, pontosság, alaposság, megbízhatóság,
  • nyitott személyiség,
  • stressz tűrő képesség.

Előnyök:

  • hasonló területen végzett munkatapasztalat
  • kreativitás, önállóság

Munkavégzés helye:

  • Fót

Egyéb:

  • A sikeres pályázót versenyképes jövedelem, anyagi és szakmai fejlődési lehetőség várja.
  • Fiatalos csapat tagja lehet
  • Kellemes és szép munkakörnyezetben dolgozhat
  • Pályakezdők, nyugdíj előtt állók és aktív nyugdíjasok jelentkezését is várjuk