Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Havi bruttó fizetés

1100 - 1600 €

BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az SEW-EURODRIVE egy német világcég. A legmagasabb ipari igényeknek megfelelő (szinte) meghibásodásmentes elektromotorokat és a hozzájuk tartozó ipari elemeket forgalmaz.
A magyar iroda értékesítéssel és szervizzel foglalkozik. A piaci igények kielégítése érdekében nő a csapat, és ezért keresünk egy új kollégát.

Feladatok:

  • Bejövő megkeresésekre reagálva árajánlatok kidolgozása
  • Műszaki konfiguráció és testreszabás
  • Reaktív értékesítés meglévő partnereknek
  • Kisebb projektek menedzselése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Értékesítő mérnökök munkájának segítése

Elvárások:

  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki érzék, ismeret vagy képzettség elsősorban mechanika, kinematika, gépelemek, elektronika területén
  • Tanulásra vagy önképzésre való igény
  • Szociális, ügyfél-orientált attitűd

Előny:

  • Műszaki technikumi vagy felsőfokú végzettség
  • Pár éves szakmai gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Ajánlat:

  • Nyugat-európai színvonalú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, kb. 20 fős csapat
  • Vonzó versenyképes juttatási csomag

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát a -ra várjuk.