Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol, francia, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1100 - 1200 €

Ipari automatizálási és informatikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

 Automatizálási mérnök

Feladatok:

  • Az elnyert projektek előkészítése, azok kiviteli terveinek, műszaki tartalmának feldolgozása
  • Műszaki felmérések elvégzése, irányítása, műszaki- és kereskedelmi ajánlatok összeállítása
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, valamint végrehajtási ütemterv összeállítása a projektvezetőkkel
  • Folyamatos kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel és a beszállítókkal
  • A projektek során felmerült módosítások, kiegészítések, munkák költségvetésének elkészítése műszaki dokumentáció alapján

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet, szervezőképesség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Kreatív gondolkodásmód,
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól és kompetenciától függő versenyképes jövedelemcsomagot (alapbér, prémium, Cafetéria)
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Hajdu-Bihar