Ez az álláshirdetés már nem aktív.

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

Külkereskedelem iránt érdeklődő, műszaki beállítottságú vagy végzettségű kollégát keresünk, 21 éve működő mikro vállalkozásunkba! Nyugdíjas vagy évek óta vagy egyetemista vagy és van elég szabadidőd, amit szeretnél hasznosan eltölteni? Szeretnéd az angol nyelvtudásodat napi szinten használni? Esetleg utaznál is európai országokba alkalmanként szakmai kiállításokra? Szeretnél egy olyan cég tagja lenni, amely immáron 21 éve foglalkozik speciális kereskedelmi és gyártó területtel?

Ha mindezekre igen a válasz, akkor ajánlatunk neked szól!

Az 1996-ban alakult, kis létszámú vállalkozásunk egyaránt végez tervező, fejlesztő, kereskedelmi, import - export feladatokat.

Feladatok:

- külföldi partnerekkel való kapcsolattartás

- közbeszerzési eljárásokban való előkészítő munkák segítése

- angol - magyar, magyar - angol fordítások készítése

- alkalmanként tolmácsolási feladatok ellátása

Kompetenciák:

- fegyveres testületnél szerzett több éves tapasztalat előny, de nem követelmény

- angol nyelv magabiztos használata

- számítógép (Office) felhasználói szintű ismerete

Amit mi kínálunk:

- teljes vagy részmunkaidő, megegyezés szerint

- légkondicionált, saját, tágas iroda (11. kerületi könnyen megközelíthető irodaházban)

- barátságos légkör

- évente néhány alkalommal külföldi utazási lehetőség

- díjazás megegyezés alapján

Munkavégzés helye:

11. kerület (Budaörsi út)

Ha felkeltettem érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet az alábbi elérhetőségeken: