Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

ASISTENT VANZARI CALZEDONIA & INTIMISSIMI CRAIOVA

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Nettó havi bér
380 - 380 €
Helyek száma
16

Candidatul ideal
Căutăm persoane dinamice, serioase, cu spirit de inițiativă, pasionate de fashion pentru magazinele Calzedonia si Intimissimi pe care le vom deschide, în luna martie, în Craiova. Până la deschidere activitatea se va desfășura în magazinele noastre din București.

Cerințe:
• abilități de comunicare și de lucru în echipă;
• orientare către client;
• entuziam și motivare;
• disponibilitate și mobilitate.

Responsabilități:
• participă activ la vânzarea produselor în concordanță cu strategia de vânzări;
• oferă o experiență pozitivă și prietenoasă angajând clienții prin conversații și sfaturi, furnizează informații detaliate despre produse;
• menține standardele vizuale conform cerințelor de brand și asigură nevoile de aprovizionare ale magazinului;
• asigură curățenia în spațiul de lucru, păstrează permanent depozitul organizat și accesibil pentru maximizarea vânzărilor.

Ofertă;

• salariul în funcție de performanțe;
• prime lunare pentru realizarea targetului pe magazin;
• discount la achiziționarea propriilor produse;
• produse din noile colecții pe post de uniformă de lucru;