Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Angajam arhitecti

Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Despre noi

Suntem o companie tanara, in dezvoltare, orientate spre proiecte mari. Colectivul este format din arhitecti tineri care sunt in permanenta cautare de noi provocari. Scopul nostru este de furniza solutii complete, corecte si estetice.

 Candidatul ideal

  • Candidatul ideal va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
  • Sa fie absolvent al facultatii de arhitectura, studii de lunga durata 6 ani
  • Bune cunostinte in utilizarea calculatorului
  • Sa cunoasca programele de lucru: Archicad, Autocad, Lumion, eventual Adobe Photoshop
  • Cunostinte in utilizarea programelor Office: Word, Excel
  • Sa aiba cunostinte despre legislatia specifica in vigoare
  • Capacitate de a urmări si controla eficient mai multe probleme simultan;
  • Capacitate de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
  • Foarte buna capacitate de planificare şi organizare;
  • Bune abilitati de comunicare, abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • Responsabilitati
  • Întocmirea documentațiilor de proiectare care țin de specificul fiecărui proiect [tema de proiectare clara, supervizat la început de un șef de proiect];
  • Intocmirea documentatiilor tehnice de arhitectura la fazele: AVIZE, DTAC, PTH, DDE, etc.
  • Intocmirea documentatiilor de urbanism PUD, PUZ, PUG;
  • Coordonează si tine legătura strânsă cu subpoiectantii pe diferitele specialități;
  • Participa, in cazul in care este solicitat, la vizite/ verificari pe șantier a cotelor si detaliilor de execuție;

  • Beneficii
  • Mediu de lucru placut
  • Echipa formata din tineri arhitecti
  • Posibilitatea de a lucra la proiecte mari
  • Posibilitate de efectuare stagiu
  • Pachet salarial motivant

Dacă ai simțit că vorbim despre tine în cele de mai sus și ești entuziasmat/ă de ceea ce ne poți oferi (respectiv și noi), trimite-ne un mail cu CV-ul si portofoliul tău la adresa