A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés euróban

600 €

Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Ai un minim de cunostiinte tehnice generale ( sau esti capabil(a) sa le asimilezi rapid) ?Esti in cautarea unui job stabil pe termen lung ? Esti o persoana serioasa si dinamica? Atunci esti persoana potrivita pentru jobul de Agent Vanzari scule de mana si consumabile industriale

Cerinte
-proactivitate , abilitati de comunicare, negociere ,putere de convingere;
-initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor;
-permis de conducere cat B si cunostiinte minime operare PC;
-studii superioare in domeniul tehnic constituie avantaj

-disponibilitate din 01 martie 2018

Responsabilitatile jobului:
-dezvoltarea portofoliului de clienti prin vizite in teren;
-contactarea clientilor, preluarea comenzilor si livrarea produselor;
-intocmirea de rapoarte zilnice;

Iti punem la dispozitie un autoturism de serviciu , laptop si telefon , intr un mediu de lucru placut si colectiv tanar.

  • Online interjú
  • Care este salariul net solicitat? (in lei)