Állás részletei

Agent vanzari Cofetarii-Patiserii

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
5

Suntem un grup international de companii cu activitate in Romania, Polonia si R. Moldova. Principala activitate este distribuitia de materii prime si ingrediente pentru cofetarii, patiserii, brutarii.

Compania angajeaza Agenti vanzari produse pentru Cofetarii-Patiserii-Panificatie in zona Cluj, zona Bucuresti si zona Baia Mare
Salariu motivant plus comision din vanzari.

Atributii si responsabilitati:
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si inceperea colaborarii cu ei
- promovarea produselor firmei
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari

Cerinte:
- experienta in vanzari, minim 2 ani
- experienta in vanzari ingrediente pentru cofetarii patiserii, HoReCa, constituie avantaj

- cunostinte operare PC

- permis de conducere

Profil candidat:
- abilitati bune de comunicare si negociere
- capacitate de auto-organizare
- persoana activa si responsabila
- orientat catre client
- orientat spre rezultat