Állás részletei

Agent vanzari

Gyorsan válaszol
Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Helyek száma
7

Angajam agent de vanzari (Distribuitori si Horeca)

Cerințe principale:

  • Experiență într-o poziție similară în piața de FMCG de minim 1 an

  • Cunoașterea/înțelegerea specificităților pieței de Horeca

  • Abilități și cunoștințe pentru dezvoltarea strategiei de vânzare

  • Abilități de vânzare și negociere

  • Cunoștințe tehnice medii privind portofoliul de produse

  • Abilități de comunicare și relaționare

  • Managementul portofoliului

  • Capacitate de a gestiona situații incerte

  • Abordare deschisă a schimbării; deschidere spre nou și învățare

  • Abordare/ gândire pe termen lung/ gândire strategică

  • Abilități de disciplină și organizare

  • Limba engleză; alte limbi străine reprezintă un avantaj

Responsabilități principale:

  • Dezvoltă și implementează strategia de vânzare

  • Stabilește și atinge țintele de vânzare și de creștere în canalul gestionat (P&L)

  • Asigură optimizarea continuă

  • Asigură o imagine bună a firmei în canal

  • Menține relația cu clienții

  • Stabilește Politica Comercială (în corelație cu celelalte canale)

Se ofera:

Autoturism

Salariu de baza plus bonusuri de performanta

Tichete de masa

Pentru detalii si alte informatii ne puteti scrie si pe adresa de mail:

SILSMA SERV (FOOD POINT) este lider de piata in domeniul distributiei produselor alimentare premium.
Avand o experienta de peste 7 ani pe piata romaneasca de Horeca si Ika, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor. Compania colaboreaza cu cei mai puternici producatori din Europa, lideri incontestabili in calitate, pentru a promova produsele de top pe piata din Romania. Branduri precum ELPOZO, SIMONINI, CEKO, LUTOSA , LATERIA SOCIALE MANTOVA sunt deja cunoscute si apreciate de consumatorul roman. Ne indetificam mult in piata si prin bradul nostru Food Point, prezent deja in marile hypermaketuri din Romania.