Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Agent vanzari

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Nettó havi bér
1000 - 1500 €
Helyek száma
5

*Candidatul ideal:

-Experienta in Vanzari intr-un post similar (reprezinta un avantaj).

-Permis de conducere categoria B.

-Persoana comunicativa, cu abilitati de organizare, initiativa, spirit de echipa, organizata, riguroasa, capacitate de autoevaluare a realizarilor, dorinta de a atinge si a depasi obiectivele desemnate.

*Descrierea jobului:

-Identifica potentiali clienti, promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile firmei.

-Administreaza portofoliului de clienti pe zona alocata.

- Analizeaza cerintele clientilor si acorda consultanta privind caracteristicile produselor si conditiile de vanzare;

Beneficii:

-Venituri motivante, masina + telefon de serviciu.

-Mediu de lucru profesionist.

-Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei.

Descrierea companiei:

-Compania Sc Grand Gaz Srl este Distribuitor de materiale de constructii pe teritoriul Romaniei

-Sc Grand Gaz Srl va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR.