Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Kezdő (0-2 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Bukarest

Havi bruttó fizetés euróban

553 €

Căutăm colegi si colege! Construim o echipa de Telesales cu persoane dinamice si timbru vocal placut, cu bune abilităţi de comunicare. Cautam si un -Team leader- care sa-i inspire si sa-i indrume.

Candidatul ideal

- Experienta anterioara vanzare prin telefon ( preferabil telecomunicatii fixe si/sau mobile Telekom )- reprezinta un avantaj
- Abilitati de vanzare si negociere, abilitati de comunicare;
- Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienti;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent;
- Traininguri de vanzari, negociere– reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :

- Vanzarea si retentionarea serviciilor TELEKOM si a serviciilor integrate din zona de infrastructura IT&C catre clienti business, companii sau institutii de stat, parcurgand toti pasii de vanzare.

BENEFICII:

- salariu fix + comision din vanzari
- telefon mobil , laptop
- mediu de lucru placut
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere solide in vanzari

Daca doresti sa devii membru al echipei noastre, asteptam cu interes CV-ul tau.