Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Agent distributie - Curierat sofer

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Munkatapasztalat nélkül, Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
3

Firma de curierat cu sediul in sectorul doi, cauta sofer pentru activitate de curierat pe Bucuresti, imprejurimi si la nivel national. Activitatea principala consta in preluarea plicurilor ,coletelor si a electrocasnicelor de la depozit si livrarea acestora la destinatari.

CANDIDATUL IDEAL:

-experienta in distributie si manipulare marfa ( plicuri si colete)

-experienta in curierat reprezinta un avantaj ( curierat door to door)

-experienta in conducerea autoturismului

-deschis la mentinerea relatiilor cu clientii

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-preluarea plicurilor si coletelor de la punctul de distributie

- transportarea cu responsabilitate a coletelor

- livrarea la destinatie a coletelor

- predarea la punctul de colectare a plicurilor si coleteror cu alta destinatie decat cea locala

- program flexibil

beneficii: telefon mobil, masina

DESCRIEREA COMPANIEI:

Firma
de transport curierat si servicii postale, cu o experienta de peste 10
ani in domeniu, cu puncte de lucru in orasele principale ale tarii si cu
activitate internationala