Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Kezdő (0-2 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Innovatív HR szolgáltatásokat kínáló cégünkbe

keresünk

Account manager munkatársakat

 Van rutinod az értékesítésben, de szeretnél végre olyan szolgáltatást kínálni, ami tényleg egyedülálló és még értelme is van?

 Jó érzés lenne a multiknál töltött évek után egy rugalmas, családias csapatban dolgozni?

 Fontos neked, hogy ne „csak” a munkád végezd, de az ötletelhess is és az ötleteid meg is fogadják?

 Inspiráló lenne részt venni egy vállalat gyors fejlődésében a kezdetektől?

 Eleged van a sok elutasító ügyfélből? Jobb lenne olyan emberekkel beszélni, akik nyitottak arra, amit kínálsz?

A piacon új szemléletmóddal szeretnénk segíteni a Magyarországon kínzó munkaerőhiány enyhítésén. Kidolgoztuk szolgáltatásunkat, amivel valódi segítséget tudunk adni az álláskeresőknek és a cégeknek egyaránt. A víziónk megvalósításához keresünk tettre kész kollégákat.

Feladatok:

  • Meglévő és leendő partnerek megkeresése, álláshirdetés és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése telefonon, és adott esetben személyesen is
  • Hívásokhoz kapcsolódó, minimális adminisztráció;

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat, de pályakezdőként is jelentkezhetsz!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias, magabiztos fellépés;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód.

Munkaidő:

  • Hétköznapokon, napi 8 óra.

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes fizetés;
  • Teljesítményarányos, motiváló jutalékrendszer;
  • Rendkívül gyorsan fejlődő, innovatív, mégis stabil cég;
  • Teljes körű szakmai támogatás a betanulásod alatt és után is, szakmai képzés, személyre szabott oktatás és felkészítés
  • Támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
  • Azonnali kezdési lehetőség;
  • Nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület, Visegrádi utca