A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

600 - 1200 €

18 éve működő nyílászáró kereskedelmi cég Budapestre és annak 20 km-es vonzáskörzetében ablakbeépítő munkatársakat keres.

A Fensterimpex Kft. egy dinamikusan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú cég, amely immár 18 éve a budapesti és Pest megyei nyílászáró kereskedések meghatározó és kiemelkedő  szereplője.

A III. kerületben van a 60 nm-es irodánk és a 200 nm-es raktárbázisunk.

Cégünk izgalmas, kihívásokkal teli és ösztönző munkakörnyezetet kínál. A Fensterimpexnél elszánt és hozzáértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen érjük el, sőt túlteljesítsük a kitűzött célokat. Korrektek, szervezettek, felelősségteljesek vagyunk, valamint szenvedélyünk az értékesítés és a tökéletes szolgáltatás.

Forgalmunk 15%-át viszonteladók hozzák, 10%-át a projektek biztosítják. A maradék 75%-ot lakossági megrendelőinknek köszönhetjük.

Az ablakbeépítő kolléga főbb feladatai:

  • Műanyag ajtók és ablakok beépítése

  • Redőnyök és szúnyoghálók szerelése

  • Felmérési időpontok egyeztetése

  • Felmérések elvégzése

  • Felmérési lapok leadása a brigádvezetőnek vagy az irodába.

  • Áruátvételnél pakolni nem kell, mert targoncás-kalodás áruátvétel zajlik a telepen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapelvárás: magas terhelhetőség, kedvesség, munkabírás

  • Szakértelem, precizítás

  • Ápolt megjelenés

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz

  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony

  • Holtszezonban is folyamatos munkavégzés, és folyamatos bejelentés

  • Igényes megbízható munkakörnyezet

  • Erős csapatszellem, jókedv

  • Időben történő rendszeres kifizetések

A munkavégzés helye:

  • Budapest területe, és annak 20 km-es vonzáskörzete