Niveau de carrière

Intermédiaire (2-5 ans), Débutant (0-2 ans)

Adresse(s) de travail

Embauche également de

Cerinte

- Experienta: minim 1 an, in industria prelucrarii metalelor;

- Absolvent scoala profesionala, sau curs calificare profil turnator metale;

- Cunostiinte de turnare a metalelor;

- Competențele postului: bună percepție spațială, condiție fizică excelentă, reacții rapide și acuratețe.

Responsabilitati:

- Prepararea amestecului de formare, executarea formelor de turnare, turnarea materialelor lichide in formele de turnare, realizarea si utilizarea documentatiei tehnice pentru prelucrari la cald, precum si a celei specifice pentru turnatorie;

- Executa operatiunea de turnare a metalului pentru realizarea piesei stabilite, in conditiile tehnologice stabilite ;

- Verifica calitatea reperelor turnate conform instructiunilor de control;

- Realizeaza calitativ si cantitativ norma de lucru,mentine ordinea si curatenia la locul de munca;

Program de lucru - 3 schimburi
Bonusuri salariale;
Transport asigurat, echipament si alte beneficii.

Companie ce activeaza in industria metalurgiei neferoase.