Salaire brut / mois en euros

1400 €

Ce job est inactif, mais vous pouvez toujours envoyer votre CV à l'entreprise

Descrierea postului: Pentru societatea sa din Franta, unul din asociatii societatii Deco Meuble SRL cauta 2 persoane calificate cu experienta in amenajari interioare, astfel: doi tamplari - dulgheri montatori (pentru tamplarie, mobila, lambriu int. si ext.);
Puteti aplica aici pe site sau la fax  sau email:
Cerinte: experienta este absolut necesara pentru fiecare diosturi- permis de conducere si limba franceza nu sunt obligatorii dar reprezinta un plus (minim o persoana din aceasta echipa ar fi bine sa posede fie permis, fie franceza conversational sau macar incepator)
Oferta (bonusuri, beneficii):Angajarea se face direct pe societatea din Franta;
Se ofera contract direct cu angajatorul francez determinat de lunga durata; conditiile de munca ca ale angajatilor francezi; ajutor din partea patronului in a va gasi cazare ieftina in zona.
Locul muncii: in zona S-V a Frantei (regiunile Toulouse / Bordeaux / Brive / Limoges).

  • Entretien en ligne
  • Va rugam detaliati experienta dvs in placari exterioare si interioare, in special in lemn masiv