Niveau de carrière

Débutant (0-2 ans), Intermédiaire (2-5 ans)

Langues parlées

anglais

Adresse(s) de travail

Ce job est inactif, mais vous pouvez toujours envoyer votre CV à l'entreprise

Scopul postului:

  • Responsabil de implementarea, dezvoltarea si imbunatatirea permanenta a sistemelor si proceselor de resurse umane.
  • Coordoneaza relatia cu departamentul IT si coordonatorii proceselor de business pentru a influenta dezvoltarea, constructia, testarea, implementarea si lansarea de sisteme noi de HR sau upgrade-uri ale sistemelor existente.

Responsabilitati principale:

1. Dezvoltarea si imbunatatirea sistemelor:

  • Se asigura ca fluxurile si interfetele de sisteme respecta prevederile legale legate de procesele de resurse umane.
  • Asigura activitati de suport first level pentru EVO SAP: escalarea si urmarirea problemelor de acces cu toate partile implicate, sustinand rezolvarea rapida si un timp minim de downtime, oferind sfaturi utilizatorilor de sisteme sau echipei de Ask HR pentru rezolvarea problemelor de sisteme.
  • Coordoneaza livrarea de proiecte specifice end-to-end, asigurand suport in livrarea de noi functionalitati, ajustari ale functionalitatilor existente, dezvoltare de interfete sau upgrade-uri de sisteme.
  • Urmareste si se asigura de finantarea proiectelor si existenta resurselor pentru implementare.
  • Se asigura ca orice initiativa privind sistemele locale este aliniata cu proiectul global de sisteme si nu afecteaza integritatea interfetelor cu sistemul global SAP.
  • Gestioneaza relatia cu echipele Global IT, Local IT, responsabilii de procese de business din HR pentru a construi, testa, implementa si lansa noi functionalitati sau cerinte legale pentru sistemele locale, precum si pentru orice alte sisteme sau aplicatii globale.

2. Integritatea si acuratetea datelor:

  • Se asigura de intretinerea corecta a datelor in sisteme.
  • Lucreaza cu echipele de admin pentru urmarirea acuratetii datelor in sistemele de lucru.
  • Genereaza rapoarte in activitatile de clean up si se asigura ca echipele de HR au responsabilitatea pentru intretinerea corecte a datelor in sisteme.

3. Comunicare si training:

  • Ofera suport de training si comunicare pentru a-I ajuta pe HR Business Partners, responsabilii de procese de HR si pe manageri atat in redefinirea proceselor cat si in folosirea sistemelor.
  • Actioneaza ca un mediator intre echipele de HR, IT Global si IT Local.

Candidatul ideal:

  • Expertiza de sisteme (preferabil SAP sau orice alt ERP sau system de HR) - min 2-3 ani intr-un rol de analist sisteme / integrator / support sisteme
  • Certificare in Project Management (preferabil, nu obligatoriu)
  • Cunostinte avansate de procese si sisteme de HR, in special in zona de admin, contractori, time & attendance;
  • Fluent in Engleza;
  • Abilitati de design si imbunatatire de proces;
  • Abilitati de stakeholder management (managementul relatiilor si consultant).