Niveau de carrière

Débutant (0-2 ans), Intermédiaire (2-5 ans), Expérimenté (5-10 ans)

Langues parlées

français

Adresse(s) de travail

Vitry-le-François

Embauche également de

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Brașov, Sibiu, Miercurea Ciuc, Satu Mare, Arad, Reghin, Bistrița, Târnăveni, București, Timișoara

Mecanici Auto Camioane

SC IB INTERIM SERVICES SRL caută:
Pentru unul dintre clienţii stabili, cu o experienţă largă pe teritoriul Franţei la Vitry de Francois, se cauta Mecanici Auto Camioane.

Descrierea postului:
- stăpânirea circuitului penumatic de frânare, montarea, demontarea frânelor cu tambur și cu discuri.
- operațiuni de întreținere curente: schimb de ulei, filtrare, gresare
- dacă e posibil cunoștințe de sudură
- cunoștințe despre circuitul hidraulic, schimbarea sau repararea unui circuit hidraulic
- montarea, demontarea ambreiajului
- demontare și reparație cutie de viteze
- cunoștințe despre motor și a mediului său (circuit de combustibil, circuit de aer)

BENEFICII:

- 80 EUR net/ 8 ore si 10 EUR/ ore suplimentare platite extra . Dacă totul decurge bine din a doua luna  va creste la 90 EUR net/ 8 ore si 12 EUR/ ore suplimentare .
-Cazare asigurata, Echipament de lucru asigurat
-Transport asigurat pana in Franta si de la locul de munca pana la cazare
-Posibilitatea pentru ore suplimentare plătite extra

Puteti sa ne contactati pe FACEBOOK:

IB Interim Services