Cette offre d'emploi n'est plus active.

Langues parlées

français, hongrois, roumain

Adresse(s) de travail

Paris

Embauche également de

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Brașov, Iași, Constanța, Piatra Neamț, Sibiu, Oradea, Suceava, Satu Mare, Arad, Galați, Târgu Jiu, Alba Iulia, Botoșani, Tulcea, Sfântu Gheorghe, Baia Mare, Reșița, Gheorgheni, Caransebeș, București, Timișoara

Candidatul ideal

  • Instalator sanitar si termic sau ucenic cu experienta pentru lucrari de instalatii sanitare, termice
  • Experienta in domeniu
  • Cunoasterea tehnicilor si tehnologiilor utilizate in Vest
  • Disponibilitate de lucru in colectiv
  • Sociabil
  • Fara vicii
  • Ca plusuri sunt permis conducere minim cat B si limbi vorbite Franceza si/sau Maghiara

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Realizarea de instalatii sanitare si termice pe santier.
  • Montajul si racordarea la instalatie a obiectelor sanitare din bai si bucatarii.
  • Montajul si racordarea la instalatie a boilerelor si electrocasnicelor ce necesita acest lucru.
  • Cunoasterea tehnicilor si tehnologiilor noi.

Beneficii:

  • Asiguram salariu motivant incepand cu 1150Euro/luna,posibilitate de castig de pana la 1500Euro/luna in functie de capabilitati
  • Transport din Romania pana in Franta si de la cazare la santier asigurat.
  • Cazare si contract de munca asigurate.
  • Angajam din toate judetele.