Cette offre d'emploi n'est plus active.

Niveau de carrière

Débutant (0-2 ans), Intermédiaire (2-5 ans)

Adresse(s) de travail

București

Candidatul ideal

INGINER PROIECTANT - instalatii electrice, curenti slabi / HVAC / sanitare

- Experienta in proiectare instalatii
- Studii superioare tehnice finalizate (de preferat instalatii)
- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D), etc.
- Cunostinte Magicad (constituie avantaj);
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
- Experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate
- Limba engleza si/sau germana - nivel conversational

Descrierea jobului

- Stabileste solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale
- Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse
- Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor
- Intocmeste antemasuratorilor si a listelor de cantitati
- Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar)

Beneficii :
Salariu motivant in functie de experienta
Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua

Descrierea companiei

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.