Niveau de carrière

Débutant (0-2 ans), Intermédiaire (2-5 ans), Expérimenté (5-10 ans), Cadre (>10 ans)

Langues parlées

anglais

Adresse(s) de travail

Carei

Embauche également de

Satu Mare

    Compania noastra are o experienta de peste 9 ani in domeniul formarii plastice a metalelor, stantare, ambutisare, precum si tratarea metalelor prin zincare electro-chimica.
    Piesele prelucrate in fabrica noastra sunt acceptate pe piata internationala si nationala de catre clienti din industria automotiva cum ar fi: Robert Bosch GmbH; Arctic SA; Trelleborg Automotive Dej.

    Pentru mentinerea liniei de zincare in parametrii si pentru supravegherea procesului de zincare, cautam o persoana cu studii in domeniul chimiei. Activitatea acesteia se va desfasura in laboratorul special dotat cu spectometru cu raze X.

Responsabilitati:
- Efectuarea periodica a analizelor din baile de zincare
- Colectarea inregistrarilor, analizarea datelor, actiuni corective necesare
- Organizarea si supravegherea productiei
- Introducerea in soft a retetelor necesare

Candidatul ideal:
- Cu experienta in domeniu sau proaspat absolvent in domeniul chimiei, sau similar / liceu de profil

- Persoana ambitioasa, dinamica,  cu responsabilitate pentru munca depusa;

- Persoana orientata spre dezvoltare si imbunatatire continua
- Spirit de initiativa si cooperare

- Capacitate de analiza si sinteza

- Capacitate de coordonare si rigurozitate

- Capacitate de munca și spirit de echipa
- Capacitate de lucru sub presiune
- Cunostinte minime Microsoft ( Word, Excel, Outlook )