Niveau de carrière

Intermédiaire (2-5 ans), Débutant (0-2 ans)

Langues parlées

anglais

Adresse(s) de travail

Iași

Ai experienta si studii in domeniu electric/energetic?

Iti lansam provocarea de a face parte din echipa noastra!

Candidatul ideal este deschis la un proces de invatare continua, atitudine proactiva, buna comunicare cu clientul si cu o buna organizare a activitatii.

Ocupantul acestui post are ca principale responsabilitati culegerea cerintelor specifice pe teren, centralizarea datelor si realizarea documentatiei conform regulamentului ANRE. Activitatea presupune un nivel de atentie ridicat, lucru sub presiunea termenelor stranse precum si un nivel ridicat de calitate.

     Ce responsabilitati vei avea?

  • Vei prelua date tehnice din teren
  • Vei prelucra datele pentru bilant si audit
  • Vei intocmi audituri tehnice energetice clientilor companiei
  • Vei propune solutii tehnice de management energetic/automatizari
  • Vei participa la proiectarea si implementarea solutiilor
  • Te vei deplasa la sediul clientilor pentru evaluarea, planificarea si implementarea solutiilor tehnice
  • Vei asigura audituri periodice la client pentru determinarea satisfactiei acestora si propune imbunatatirea continua a solutiilor existente
  • Vei asigura suportul solutiilor implementate

Ce iti oferim?
- atmosfera de lucru placuta, conditii de munca si resurse de nivel inalt;

- salariu pe masura experientei si a performantei, bonuri de masa;

- masina de serviciu pentru deplasari, laptop, telefon mobil;

- traininguri, team building-uri;
- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;

- dezvoltare profesionala si reale oportunitati de evolutie in cariera.

Quartz Matrix  este lider regional pe piata IT,  companie nationala dinamica cu solide baze de competente tehnologice. Cu o experienta de peste 23 de ani pe piata business-to-business, aducem VALOARE clientilor nostri prin solutii integrate si servicii personalizate din domeniul tehnologiei informatiei, sigurantei si securitatii bunurilor si persoanelor si automatizarilor de cladiri, cu suport tehnic acreditat.

Te regasesti in aceasta descriere?

Atunci este momentul sa aplici acum si sa trimiti CV-ul tau. Multumim pentru depunerea aplicatiei si precizam ca vom contacta in vederea interviului, doar candidatii care indeplinesc cerintele  descrise.