Niveau de carrière

Intermédiaire (2-5 ans), Expérimenté (5-10 ans), Cadre (>10 ans)

Langues parlées

français

Adresse(s) de travail

Nous recrutons des candidats ouverts à la réinstallation

Oui

Salaire brut / mois

1500 - 2300 €

Beneficii:

• Cazare si transport asigurate.

• Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire.

• Salariu atractiv pentru 169 ore/luna+cos masa+ore suplimentare.

• Suntem alaturi de dvs. pentru orice solicitare pe durata detasarii.

• Nu percepem comision.

Cerinte:

• Permis de conducere categoria B;

• Avantaj daca aveti deja o experienta in Franta;

• Avantaj daca vorbiti limba franceza, nivel mediu;

• Avantaj daca detineti diplome de calificare in domeniu;

• Abilitati de lucru in echipa si autonom;

• Persoane dinamice, cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

• Experienta minim 5 ani in domeniu;

Responsabilitati:

• Executarea lucrarilor de zidarie, tamplarie, dulgherie, electrician, betonist .

• Sarcinile vor fi cele specifice domeniului de activitate respectand specificul locului.

• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime.

• Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.