Langues parlées

français, hongrois, roumain

Adresse(s) de travail

Salaire brut / mois en euros

1550 €

Ce job est inactif, mais vous pouvez toujours envoyer votre CV à l'entreprise

Candidatul ideal

Profil candidat cautat:

  • -Electrician cu calificare si experienta in domeniu constructiilor civile!
  • -Seriozitate
  • -Experienta si calificare
  • -Permis conducere constituie avantaj.
  • -Franceza si sau maghiara constituie avantaj.
  • -Disponibilitate de sedere in Franta peste 3luni

Descrierea jobului

Cerinte:

  • Realizarea instalatiilor electrice pentru case de dimensiuni mici si medii.
  • Montarea tablourilor electrice si legarea la instalatii si retea
  • Montarea de prize si intrerupatoare,
  • Monarea de electrocasnice si racordarea lor la instalatia electrica
  • Montarea de boilere electrice si reglajul lor pentru utlilizare
  • Seriozitate
  • Dorinta de munca
  • Dorinta de integrare in colectiv

Beneficii:

  • Asiguram salariu motivant incepand cu 1150Euro,posibilitate de castig de pana la 1500Euro in functie de capabilitati
  • Transport din Romania pana in Franta si de la cazare la santier.
  • Cazare si contract de munca.
  • Angajam din toate judetele.