Langues parlées

français, hongrois, roumain

Adresse(s) de travail

Paris

Embauche également de

Brașov, Piatra Neamț, Sibiu, Oradea, Craiova, Suceava, Arad, Târgu Jiu, Slatina, Alba Iulia, Botoșani, Târgoviște, Alexandria, Gheorgheni, București, Timișoara

Candidatul ideal

Profil candidat cautat:

  • -Electrician cu calificare si experienta in domeniu constructiilor civile!
  • -Seriozitate
  • -Experienta si calificare
  • -Permis conducere constituie avantaj.
  • -Franceza si sau maghiara constituie avantaj.
  • -Disponibilitate de sedere in Franta peste 3luni

Descrierea jobului

Cerinte:

  • Realizarea instalatiilor electrice pentru case de dimensiuni mici si medii.
  • Montarea tablourilor electrice si legarea la instalatii si retea
  • Montarea de prize si intrerupatoare,
  • Monarea de electrocasnice si racordarea lor la instalatia electrica
  • Montarea de boilere electrice si reglajul lor pentru utlilizare
  • Seriozitate
  • Dorinta de munca
  • Dorinta de integrare in colectiv

Beneficii:

  • Asiguram salariu motivant incepand cu 1150Euro,posibilitate de castig de pana la 1500Euro in functie de capabilitati
  • Transport din Romania pana in Franta si de la cazare la santier.
  • Cazare si contract de munca.
  • Angajam din toate judetele.