Niveau de carrière

Débutant (0-2 ans), Intermédiaire (2-5 ans), Expérimenté (5-10 ans)

Adresse(s) de travail

Saint-Dizier

Salaire brut / mois en euros

1400 €

Număr poziţii: mai multe
Ţara: Germania
Salar: 50 EUR net/ 8 ore de lucru + 10 Eur net/ore suplimentare pe luna de proba. Pe luna de proba aproximativ 1400 EUR. Dupa aceea se poate renegocia salariul cu Administratorul societatii. Orele suplimentare se fac după program, Sâmbăta şi Duminica.
Program de lucru: 8 ore / Luni-Vineri + ore suplimentare
Tip contract: Full time
Alte beneficii: Cazare şi transport asigurat

SC IB LEMN COMIMPEX SRL caută:
Pentru unul dintre clienţii stabili, cu o experienţă largă în domeniul producţiei de piese turnate sofisticate pe teritoriul Germaniei se cauta Debavurator(i) .

Descrierea postului:
- indepartarea bavurilor de pe bloc motoare de dimensiuni mici pana la cele foarte mari
- trebuie sa stie sa foloseasca flexuri de la 5 kg pana la cele de 11 kg
- trebuie sa stie sa lucreze la norma

Cerinţe:
-experienţă în domeniu
-disponibilitate la lucru

Alte beneficii:
-Cazare şi transport asigurat
-Echipament de lucru asigurat
-Posibilitatea pentru ore suplimentare plătite cu 10 EUR/ oră
-Asigurare pentru accidente de muncă

Dacă sunteţi interesaţi de ocuparea acestui post sau aveţi o cunoştinţă în acest domeniu nu ezitaţi sa aplicaţi la acest anunţ  sau sa ne vizitati pe pagina noastra de Facebook unde ne puteti lasa un mesaj !

FACEBOOK: IB INTERIM SERVICES