Niveau de carrière

Intermédiaire (2-5 ans), Débutant (0-2 ans), Expérimenté (5-10 ans)

Langues parlées

anglais

Adresse(s) de travail

Bolintin-Deal

Cine suntem ?

Van Moer este un grup belgian de companii in continua dezvoltare pe piata europeana si internationala de transport si logistica, cu o experienta de peste 25 de ani in domeniu.

Suntem prezenti in Romania din anul 2011.

Incepand cu anul 2013 Van Moer a dezvoltat pana in prezent trei centre logistice in Bolintin Deal (jud. Giurgiu), Ghiroda (jud. Timis) si Sibiu (jud. Sibiu).

Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe   .

Ce cautam ?

Pentru locatia noastra din Bolintin-Deal, jud. Giurgiu (autostrada A1, km 23), cautam un contabil Junior si un contabil Senior.

Candidatul ideal ?

  • Team-player;
  • Orientat spre rezultate;
  • Organizat;
  • Comunicativ;
  • Dedicat;
  • Atent la detalii;
  • Comunica la nivel avansat in limba engleza;
  • Experienta in transport/ logistica reprezinta un avantaj.

           Cerinte:

  • Absolvent al invatamantului superior de specialitate: Economic/ Contabil/ Financiar;
  • Vorbitor fluent de limba engleza;
  • Cunoscator al principiilor financiar-contabile de baza;
  • Cunostinte MS Office: Excel (nivel mediu-avansat); cunoasterea softului Navision (ERP) reprezinta un avantaj;

  • Responsabilitati principale:

Pentru fiecare job, responsabilitatile principale for fi expuse aplicantilor in cadrul interviului.