Adresse(s) de travail

Nice

Embauche également de

București

Candidatul ideal

Caut persoana nefumatoare vorbitoare de limba engleza si franceza, calma, iubitoare, responsabila si comunicativa si indeplineste urmatoarele conditii:
- experienta anterioara (reprezinta un plus);
- studii superioare (sau studenta)
- persoana responsabila si activa
- bun simt
- disponibila in vederea insotirii parintilor si copilului in vacante si deplasari
- interesata de colaborare pe termen lung
- aspect vizual placut

Aptitudini dorite :
- seriozitate, perseverenta, corectitudine;
- implicare profesionala;
- dragostea pentru oameni in special pentru copii;
- buna organizare
- eficienta, consecventa, toleranta;

Descrierea jobului

Activitatea este extrem de simpla si consta in:
- condusul copilului la si de la scoala sau alte locatii.
- sa faca teme impreuna cu copilul la romana, matematica, engleza, franceza, dezvoltare personala
- sa gateasca impreuna cu copilul
- sa faca curatenie si ordine impreuna cu copilul
- sa calce hainele copilului
- sa iasa in parc impreuna cu copilul
- sa se joace impreuna cu copilul
- menaj usor
- diferite comisioane

Varsta copil: 9 ani

Program de lucru: internare / zi)

Conditiile salariale se discuta in cadrul interviului

Contract : pe durata de 12 luni, cu posibilitatea prelungirii lui

Oferim contract de munca, concediu de odihna legal, salariu avantajos

Facilitati:
- cazare (intern: impreuna cu familia);
- mancare asigurata;
- decontare transport si cheltuieli in timpul serviciului pe perioada contractuala;
- excursii si vacante impreuna cu familia;