Cette offre d'emploi n'est plus active.

Adresse(s) de travail

Nice

Embauche également de

București

Candidatul ideal

Caut persoana nefumatoare vorbitoare de limba engleza si franceza, calma, iubitoare, responsabila si comunicativa si indeplineste urmatoarele conditii:
- experienta anterioara (reprezinta un plus);
- studii superioare (sau studenta)
- persoana responsabila si activa
- bun simt
- disponibila in vederea insotirii parintilor si copilului in vacante si deplasari
- interesata de colaborare pe termen lung
- aspect vizual placut

Aptitudini dorite :
- seriozitate, perseverenta, corectitudine;
- implicare profesionala;
- dragostea pentru oameni in special pentru copii;
- buna organizare
- eficienta, consecventa, toleranta;

Descrierea jobului

Activitatea este extrem de simpla si consta in:
- condusul copilului la si de la scoala sau alte locatii.
- sa faca teme impreuna cu copilul la romana, matematica, engleza, franceza, dezvoltare personala
- sa gateasca impreuna cu copilul
- sa faca curatenie si ordine impreuna cu copilul
- sa calce hainele copilului
- sa iasa in parc impreuna cu copilul
- sa se joace impreuna cu copilul
- menaj usor
- diferite comisioane

Varsta copil: 9 ani

Program de lucru: internare / zi)

Conditiile salariale se discuta in cadrul interviului

Contract : pe durata de 12 luni, cu posibilitatea prelungirii lui

Oferim contract de munca, concediu de odihna legal, salariu avantajos

Facilitati:
- cazare (intern: impreuna cu familia);
- mancare asigurata;
- decontare transport si cheltuieli in timpul serviciului pe perioada contractuala;
- excursii si vacante impreuna cu familia;