Niveau de carrière

Intermédiaire (2-5 ans), Expérimenté (5-10 ans)

Langues parlées

anglais

Adresse(s) de travail

Constanța

Embauche également de

Galați, Tulcea, Mangalia, Medgidia, Techirghiol

Responsabilităţi:

1. Asigură mentenanţa softului control proces în cadrului Silozului Automatizat de Cereale din cadrul operatorului portuar SC CHIMPEX SA;

2. Elaborează soluţii tehnice şi realizează documentaţia specifică diverselor proiecte de dezvoltare în cadrul terminalului;

3. Asigură întreţinerea şi verificarea SCADA din cadrul Silozului Automatizat de Cereale.

Candidatul Ideal este:

- motivat să dezvolte o carieră pe termen lung în organizație;

- responsabil;

- disciplinat și îndemânatic;

- dornic să facă parte dintr-o echipă.

Cerinţe:

- absolvent Facultatea de Automatică, din cadrul Universităţii Politehnice Bucureşti;

- cunoştinţe automatizări PLC; sistem operaţional Win cc HMI- SCADA;

- cunoştinţe despre comenzi numerice şi automate programabile;

- cunoştinţe despre motoare asincrone;

- cunoaşterea limbii engleze;

- experienţă pe un post similar ar reprezenta un avantaj.

Locatia: port Constanta

  • Entretien en ligne
  • 1. Esti absolvent Politehnica?
  • 2. Cunosti programul SCADA