Suntem în căutarea unui coleg cu bune abilități de analiză și sinteză, cu atitudine proactivă și dornic de a învăța lucruri noi, pentru a ocupa postul de Persoană Calificată/Qualified Person (PC/QP), din cadrul Direcțiunii Managementul Calității.
Tu ești persoana pe care o căutăm, dacă:
Ar fi un plus pentru tine dacă:
Obiectivul tău principal va fi:
Provocările tale vor fi:
Noi îți oferim:
Gedeon Richter este o companie farmaceutică multinațională, bazată pe inovație cu sediul central în Ungaria. Cu o istorie de peste 120 de ani, Richter are filiale de producție în cinci țări, inclusiv România, iar produsele sale sunt distribuite în peste o sută de țări din întreaga lume. Succesul companiei se bazează pe profesionalism și preocupare constantă pentru cercetare și inovare. La nivel global compania Gedeon Richter produce peste 200 de medicamente care oferă tratamente eficiente și moderne acoperind aproape fiecare domeniu terapeutic.
În Târgu Mureș, compania Gedeon Richter România, subsidiară de producție a Grupului Richter, implică dezvoltarea și fabricarea medicamentelor, activități de marketing și vânzare, oferind produse care răspund nevoilor medicale ale populației care contribuie la îmbunătățirea calității vieții acestora.


