Nivel profesional

Entrada (0-2 años), Medio (de 2 a 5 años), Senior (5-10 años), Ejecutivo (>10 años)

Idiomas hablados

inglés

Dirección(es) del trabajo

Salario bruto al mes

1700 - 3400 €

BMM  cauta oameni proactivi, dornici sa invete noi tehnologii si sa imbunatateasca cunostintele despre tehnologiile oferim ocazia de a va dezvolta, de a va construi relatii si de a avea un impact intr-un loc unde oamenii ,calitatea si valoarea sunt totul.

Descrierea pozitiei:

Sub supravegherea directa a liderului de echipa , un consultant de securitate trebuie sa furnizeze servicii de inalta calitate prin respectarea stricata a standardelor si procedurilor BMM. Toate proiectele vor fi finalizate pana la termene convenite si alocari de time, focusandu-se asupra valorii si serviciilor superioare ale clientilor.

 Experienta anterioara in sistemele de jocuri nu este necesara, dar va fi evaluata.

O parte din responsabilitati sunt:

  • Sa inteleaga cerintele clientilor;
  • Abilitatea de a lucra in echipa in evaluarea cerintelor de securitate stabilite in regulamente si de catre client;
  • Abilitatea de a indeplini sarcinile de securitate in timp util;
  • Capacitatea de a finaliza raportul de evaluare in timp util si in mod corect;
  • Ofera consultanta si/sau servicii pentru a raspunde cerintele clientilor in efectuarea auditurilor ISMS;
  • Adreseaza intrebari complexe pentru clienti,autoritati de reglementare si alte parti interesate intr-un mod care satisfac si depasesc asteptarile clientilor;
  • Reviziurea si imbunatatirea proceselor actuale de securitate si mentinerea cerintelor de calitate si de reglementare

Calificari minime:

  • Liceu, diploma sau invatamant superior in Electronica, Informatica sau discipline stiitifice similare
  • Cunoasterea standardului ISO 27001
  • Experienta in efectuarea auditurilor ISMS
  • Certificarea PCI ASV este un plus
  • Certificatele precum CISA/CISM/CRISC/CISSP/ISLead Auditor/CEH/LPT /OSCP  sau certficari similare sunt un plus
  • Abilitatea de a calatori

Calificari preferate:

  • Evaluarea si auditarea respectarii cerintelor de reglementare jurisdictionala in sectorul jocurilor de noroc
  • Audit de system de management al securitatii informatiilor ( ISMS)
  • Testele si evaluarile de vulnerabilitate efectuate asupra sistemelor de jocuri de noroc, incluzand:
    • Evaluari ale infrastructurii externe si interne ale casetei alb si negru
    • Aplicatii web si aplicatii mobile
    • Evaluari ale ingineriei sociale

Beneficii

  • Salariu competitiv pe baza experientei–€ )

Se poate solicita deplasarea.

Aplicatia pentru acest post se va face prin email cu CV-ul bilingv