Idiomas hablados

inglés

Salario bruto al mes

1100 - 1600 €

Este trabajo es inactivo, pero aún puedes enviar tu currículum a la empresa

Mezőgazdasági munka!

Állatgondozókat (sertés, tehén) és növénytermesztési segédmunkásokat keresünk Dániába!

Dániába keresünk mezőgazdasági munkákra, rövidebb (szezonális) és hosszútávra is munkavállalókat.

Az alábbi feladatokra várjuk a munkavállalókat:

  • Tehenészeket és sertésgondozókat állatfarmokra, gazdaságokba
  • Növénytermesztési segédmunkákra:
  • burgonyaválogatás, burgonyaszedés,
  • egyéb zöldésg- és gyümölcsszedő munkák (eper, borsó, cékla stb.)
  • szántóföld-előkészítő munkák, kapálás

Elvárások:

 - Mezőgazdasági munkákban szerzett tapasztalat

- Segdémunka esetén a tapasztalat előny, de nem feltétel, mivel a feladatok hamar megtanulhatóak

- Alapfokú angol nyelvtudás

- EU állampolgárság
- Kitartás, szorgalom

- Jó fizikum

Előny, de nem feltétel:
- Mezőgazdasági végzettség

- Mezőgazdasági gépek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Dániai SIM kártya

- 24 órás ügyelet:

- Dániában bejelentett munkaviszony

- Ingyenes szállás és rezsi

- Utazás megszervezése