Dirección(es) del trabajo

Salario bruto aproximado al mes en euros

100 €

Este trabajo es inactivo, pero aún puedes enviar tu currículum a la empresa

Bemel AG . isi mareste echipa!
Suntem un birou de proiectare constituit din tineri arhitecti si ingineri cu o larga viziune, inspirati de clientii nostri.

Alatura-te echipei noastre!
Angajam:

Arh/ing constructor vanzari

Candidatul ideal:
- Persoana creativa cu spirit antreprenorial.
- Are calitati de comunicare foarte bune.
- Are personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
- Este flexibil, entuziast si are initiativa.
- cunostinte operare PC.
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea postului :
- Crearea, mentinerea si gestionarea relatiilor cu clientii.
- Realizarea planului de vanzari si atingerea obiectivelor de lucru.
- Identificarea de noi clienti, oportunitati si posibilitati de crestere a businessului.
- Prospectarea continua a pietei si identificarea potentialilor clienti.
- Propunerea de solutii pentru optimizarea obiectului de activitate.
- Intocmirea de rapoarte specifice activitatii si raportatea activitatii.
- Consultanta de specilitate pentru clienti.
- Actualizarea bazei de date a clientilor.

Cerinte :
- Persoana dinamica, bine organizata, responsabila, bune abilitati de comunicare, abilitati de negociere, spirit antreprenorial.
- Facultate constructii sau arhitectura terminata.
- Experienta in domeniul constructiilor si al vanzarilor minim 1 an.
- Flexibilitate a programului, disponibilitate la ore suplimentare.
- Capacitate de lucru sub presiunea unor termene limita de predare.
- Permis de conducere cat. B.

- Disponibilitate la deplasare.

- Autovehicul propriu reprezinta un plus.

Oferta :
- Salariu fix + comision.
- Traning si specializari.
- Telefon, calculalltor.
- Alte beneficii.