Job details

Tehnician test

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Number of vacancies
2

Cerinte:

  • Absolvent liceu tehnic/ facultate cu profil tehnic;
  • Experienta pe un post similar, cunostinte in domeniul electronicii;
  • Disponibilitatea de a lucra 3 schimburi;
  • Persoana organizata, flexibila.
  • Cunosterea masinilor de test Seica , constitue un avantaj

Responsabilitati:

  • Verificarea echipamentelor de test;
  • Identificarea erorilor de test;
  • Repararea echipamentelor de test;
  • Utilizarea, masurarea si diagnosticarea echipamentelor de testare;
  • Realizeaza mentenanta corectiva si preventiva a masinilor de testare si a fixture-lor;

  • Intervine pentru remedierea problemelor aparute in productie si corectarea erorilor de test;

  • Executa debug la programele de testare .

    Beneficii:

  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa în valoare de 20 lei/zi;
  • Al 13-lea salariu;
  • Transport gratuit;
  • Salariu atractiv, bonusuri in functie de performanta.