Job details

Tehnician service copiatoare/sisteme de calcul

Career level
No experience, Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Number of vacancies
1

Descrierea Companiei

Printopia SRL  este una din principalele companii de servicii din vestul tarii specializata in echipamente de printare, retele de curenti slabi si servicii de mentenanta. Sloganul firmei, deviza dupa care ne ghidam este: "Sigur ca putem!". Ne plac provocarile si credem ca dezvoltarea unei companii cere curaj, determinare, o inalta tinuta etica si o conduita exemplara in afaceri.

Candidatul ideal:

- apreciem persoanele care prin experienta si expertiza acumulata in cadrul activitatii profesionale vor aduce un plus de valoare echipei
- dam, de asemenea, o sansa reala persoanelor ambitioase, dornice de dezvoltare, aflate la inceputul carierei
- permisul de conducere este o cerinta obligatorie.

Responsabilitati:
- asamblare si reparare sisteme de calcul, sisteme de printare
- asamblare si reconditionare consumabile sisteme de printare
- instalare si configurare aplicatii software;
- instalare si intretinere sisteme de printare;
- instalare si configurare solutii de monitorizare